O Nas

Od lat działamy w branży lakiernictwa oraz chemii samochodowej, zbierając doświadczenie oraz przekładając je na sukces jakim zadowolenie naszych klientów. Mamy nadzieję, że sprostamy także Twoim oczekiwaniom i współpraca z nami będą dla Ciebie przyjemnością. 

Dane rejestrowe

PHU Dora Dorota Foltyńska
Częstochowa 42-207
ul. Iłłakowiczówny 1/4

 

Naszym celem nie jest jedynie sprzedaż, ale również był dzięki temu zadowolony z naszej obsługi jak i jakości produktów.

A teraz jeszcze kilka informacji o nas.

Rodzinna atmosfera, oraz ludzie tworzący firmę każdego dnia starają się wesprzeć Klienta rzetelnym i kompletnym doradztwem a także najwyższą jakością obsługi. Naszym celem nie jest tylko sprzedaż, ale głownie fachowa obsługa oraz pomoc przy doborze najlepszego produktu dla klientów. Chcemy towarzyszyć Wam w zakupach już od momentu przygotowywania oferty, wyboru najlepszego produktu, poprzez zakup, aż do momentu uzyskanego efektu końcowego jesteśmy do waszej dyspozycji. 

Więcej o nas możesz przeczytać na naszym facebooku., serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas w mediach społecznościowych. Będzie nam również bardzo miło jeżeli pozostawisz po sobie jakiś ślad, a dzięki śledzeniu będziesz na bieżąco z aktualnościami i nowościami w naszej firmie. 

Naszym celem nie jest jedynie sprzedaż, ale również był dzięki temu zadowolony z naszej obsługi jak i jakości produktów.