utrzymanie czystości

Wyświetlanie 1–40 z 74 wyników

+
Brak w magazynie
10,29  brutto
+
Brak w magazynie
+
Brak w magazynie

Wysokiej jakości akcesoria do czyszczenia auta – Śląsk

Chcesz, aby Twoje auto zawsze wyróżniało się nienaganny wyglądem? Wypróbuj niezawodne artykuły do czyszczenia karoserii i kokpitu dostępne w naszym sklepie stacjonarnym w Częstochowie lub online. W asortymencie oferowanym mieszkańcom województwa śląskiego znajdziesz m.in. ręcznik papierowy wykonany z wytrzymałej i niezwykle chłonnej makulatury typu zielonego. Z łatwością usunie on smary, oleje oraz inne płyny stosowane w serwisach, warsztatach lub zakładach przemysłowych.

Ściereczka z mikrofibry jako wielorazowe czyściwo o szerokim zastosowaniu

Oprócz ręcznika papierowego, w ofercie posiadamy również ręcznik z mikrofibry, przeznaczony do czyszczenia oraz polerowania wielu różnych powierzchni nie tylko w aucie, ale także domu. Produkt ten nie pozostawia żadnych śladów na szkle, drewnie, plastiku czy metalu. Zarówno ściereczka z mikrofibry jak i pozostałe akcesoria to gwarancja utrzymania czystości, bez zbędnego wysiłku. Nie zwlekaj i spośród wielu artykułów dostępnych od ręki w sklepie stacjonarnym w Częstochowie lub ofercie online, wybierz ten, który najlepiej odpowiada Twoim oczekiwaniom!

Ręcznik papierowy i inne artykuły do czyszczenia samochodu dostępne w regionie śląskim

Wiemy, że skuteczne produkty polerujące oraz czyszczące to gwarancja perfekcyjnego wyglądu Twojego auta, dlatego przygotowaliśmy specjalną ofertę artykułów najwyższej jakości. Proponujemy m.in. biały ręcznik papierowy dwuwarstwowy, wykonany w 100 % z celulozy. Jest to produkt niepylący, wyróżniający się przy tym wysoką chłonnością cieczy. Z powodzeniem można go wykorzystywać zarówno w branży motoryzacyjnej, jak i przemyśle szklarskim oraz metalowym. Ponadto występuje w formie obszernej rolki, o łącznej długości 245 m. Stanowi więc niezwykle wydajne czyściwo, które doceniło wielu Klientów w całym województwie śląskim.

Szanowni klienci.